Veli Görüşleri


Sebahat özmen16.02.2014
Sevgili Ayyüzlü ailesi;
Kelimeler yetmez sizi anlatmaya...İyi ki bu ailenin bir parçasıyız. Ayrıca oğlum Ali'nin gelişiminde göstermiş olduğunuz emeğe sonsuz teşekkürler.

Sizi seviyoruz
aslihan / saadetdin kutukluoglu15.02.2014
Cocugumuzun 2,5 yasinda basladigi ve bir yilimizin doldugu okulumuzda oglumuz özere ve bize gostermis oldugunuz ilgi ve guleryuz icin basta ogretmenlerimiz olmak uzere tum calisanlara icten tesekkurlerimizi sunariz.
ozellikle bahcenin guzelligi ve icindeki evcil kumes hayvanlari okulu diger okullardan farkli kilmakta.
NUR AKARÇAY22.11.2013
Çiğdem,Emine,Figen,Gülnur,ve İlknur öğretmenlerimiz başta olmak üzere bütün öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun .Hepinizi çok seviyorum .Çocuklarımıza gösterdiğiniz sevgi,sabır ve emeğiniz için çok teşekkür ederim.İyiki sizleri tanımışız. NUR AKARÇAY
Esengül Gülek24.10.2013
Biz aranıza bu dönem katıldık. Oğlum eve her geldiğinde yaşadıklarını paylaştığında sizinle geç tanışmış olmanın pişmanlığını hergün yaşıyorum.... Daha önceki gezi tecrübelerimizde, Kayra eve geldiğinde tek bir şey anlatmazdı. Ama sizin düzenlemiş olduğunuz etkinlikten inanılmaz keyif almış olacak ki, izlediği oyunun konusunu bile anlattı. Hatta en güzeli "yemek için okula geri geldik, dışarıda yedirmediler ....... Anaokulundaki gibi" dedi. Şu kısacak zamanda bize kattığınız o kadar çok şey var ki bunları sözlerle ifade etmem gerçekten olanaksız. Tiyatroya götürmek istediğimde Oğlumun, kurduğu şu cümle, okulunuz hakkında araştırma yapan velilere en büyük yönlendirme olsun bence; "ben bir tek okulumla giderim, onlar daha güzel oyunlar seçiyorlar. öğretmenim olmadan asla gitmem, benim öğretmenim çok eğlenceli bir kız" İlknur öğretmenimiz, seviyoruz sizi. Yemek yapan ablaya not; oğlum yemeklerimi çok beğenirdi, ama siz daha güzel yemek yapıyormuşsunuz))
Ellerinize sağlık...
Sevgi ve saygılar..Esengül GÜLEK
EBRU TÜRKMEN GÜLFIRAT09.09.2013
Merhaba Sevgili Ay Yüzlü Ailesi,
ikinci yılımızda da sizlerle yola devam ediyor olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Kızımızla ile ilgili içimiz o kadar rahat ki inanın başka bir alternatif bakmaya gerek bile görmedik bu yıl için de. Bunları burada özellikle paylaşıyorum ki ; takip eden diğer velilerinizin de sizlerin yavrularımız için ne kadar özverili , sevgi ve ilgi dolu çalıştığınızdan haberi olsun ve içleri rahat etsin. Birçok özel yuva var bildiğim , duyduğum ancak hiç birinde sizin yavrularımız ile olduğunuz kadar yakından ilgilenildiğini henüz duymadım. Çok yakın zaman önce kızım sırf Çiğdem öğretmeni izinde olduğu için başta Gülnur Hanım ve Figen Hanım'ın sonrasında Emine Hanım'ın canına okudu :) Kendi öğretmeni olmadığı için kahvaltı yapmayan kızıma belki yer diye tost yapılmış. Onu yemeyince Gözleme yapılmış. Onu da yemek istemeyince farklı birçok alternatif sunulmuş ki sırf kendilerine emanet edilen yavruma en iyi ortamı sunabilmek, onu birazda olsa doyurabilmek için. Bu bana göre çok büyük bir emek. başka bir yerde olsa belki de çocuğunuza kahvaltı teklif ettik ama yemedi denilecekti ve miniğim kahvaltı öğününü boş geçirmiş olacaktı. bu yaşanan süreçte de sevgili Figen Hanım'ın her 20 dakika da bir beni telefon ile arayarak kızımın durumunu benimle paylaşmış olması da ayrı bir emekti. hem size emanet ettiğimiz kızımıza hem de bize karşı ne kadar önem verdiğinizi bir kez daha göstermiş oldunuz ki bunu tüm velilerinize ve yavrularınıza yaptığınızdan hiç şüphem yok. Gerekli görülen her noktada Barış Bey ile koordineli hareket edip, yavrularımıza en kaliteli ortamı yaratmanız da ayrı bir güzelliğiniz. Kızım ile ilgili her konuda yanımızda olduğunuzu hissetmek çok büyük bir lüks ve rahatlık bizim için. Çalışan bir anne olarak ; kızımın güvenilir ellerde olduğunu bilmek, gün içerisinde aklım kızım da kalmadan çalışabiliyor olmak sizlerin sayesinde mümkün oldu. Herşey için çok ama çok teşekkür ediyorum sizlere. Figen Hanım, Çiğdem Hanım, Emine Hanım, İlknur Hanım, Gülnur Hanım, Doğan Bey ve Barış Bey; Bize sunduğunuz tüm güzellikler, güven ve yardımlar için ellerinize, emeğinize, kalbinize sağlık. Elleriniz hep yavrularımızın üzerinde olsun. herşey için sonsuz teşekkürler. Güzel bir yılı hep birlikte sağlık, huzur ve anlayış içerisinde devam ettirmek temennisi ile ...
Tüm Ay Yüzlü Ailesine Sevgiler,

Ebru TÜRKMEN GÜLFIRAT
Tuğba DİKBAŞ28.06.2013
Sevgili Ayyüzlü Anaokulu ailesi;
Sıcacık yuvanızdan ayrılıyoruz. Aranıza buyük çekingenlikle katılan oğlumuz şimdi sizlere o kadar alıştı ki sizlerden ayrılması onun için çok zor olacak. Emeğiniz oğlumuz üzerinde o kadar çok ki size ne kadar teşekkür etsek azdır. Oğlumuza her şeyi sevdiren alıştıran sizler oldunuz. Paylaşmayı,arkadaşlığı, sevgiyi, saygıyı, başkalarını mutlu etmeyi kısacası tüm öğrenilmesi gereken ne varsa sizler sayesinde öğrendi. Sadece oğlumuz değil annesi ve babası olarak bizlerde sizleri öyle benimsedik ki okulunuz bizim ikinci evimiz oldu. Sıcacık sevgi dolu yuvanıza bizlerde çok sevdik. Oğlumuza ve bize birer hatıra kaldı bizler için yaptınız herşey. Sizleri asla unutmayacağız Ay Yüzlü Anaokulu'nda çalışan Ayyüzlünün güler yüzlü öğretmenleri, yöneticileri ve tüm çalışanları.Oğlumuz sizlerden çok şey öğrendi.
Bizler için yaptınız herşey için tekrar teşekkür eder, bundan sonraki hedefleriniz dahada büyümesi dileklerimi sunar, heşeyin gönlünüzce olması dileriz.
HOŞÇAKALIN......soğanlık/KARTAL
Tuğba DİKBAŞ
Nur Akarçay14.05.2013
Ay yüzlü anaokulunu ve tüm çalışanlarını çok seviyoruz.Hepsi bir aile gibi sevgi dolu.Herkes üzerine düşenden fazlasını yapıyor Gerçekten hepsi çok özverili çok anlayışlı,güleryüzlü.Kendi çocuklarımıza bile tahammül etmekte zorlandığımız anlar olmuyor mu eminim hepinizde oluyordur.20 tane çocuğu aynı ilgi sevgi ve şefkatle sabırla eğitmek öğretmek kolay iş değil.öncelikle Çiğdem öğretmenimizi ve bütün öğretmenleri tebrik ediyorum.
Necla GöTÜRLER11.04.2013
Necla, Murat GöTÜRLER
Ay Yüzlü Anaokulunu görünceye kadar,Yakacık ve Soğanlık çevresinde çok anaokulu dolaştık.Oğlum iki yaşında olduğundan dolayı hassas davranıyordum. Çocuk güvenliği okulun içinden bahçesine kadar düşünülmüş. Sonrasında okul kurucusu Figen Hanımla tanıştık. Sıcacık sevgi dolu, mütevazi bir insan... çocukların Doğan Bey'i,psikolog Barış Bey, sınıf öğretmenleri Emine Hanım ve özellikle Hayat öğretmen açıkçası tüm çalışanlar sıcacık ve sevgi dolular. Bir aile sıcaklığı var. Oğlum ve ben okulumuzdan çok memnunuz. Bu sevginin meyvesini, oğlumda meydana gelen gelişmelerle her gün hissediyor ve farkına varıyorum. İyi ki sizleri tanımışım diyor, emeğinizden, sevginizden, dostluğunuzdan ve ilginizden dolayı çok TEŞEKKÜR ediyorum.
Serhat Bayraktar28.03.2013
Ben burada isim belirtmeksizin tüm hocalarımıza ve tüm çalışanlara oğlumun öğrendikleriyle hemen her gün bize sürpriz yapmasını sağladıkları için teşekkür ediyorum.
Selamlar ve saygılar uğurmumcu da
Serhat BAYRAKTAR
Tuğba Ağır28.03.2013
Kızım Elif'i daha okulunuzu görüp tanışmaya geldiğimiz ilk gün İlknur öğretmeni sevgiyle kucaklayıp sınıfına resim yapmaya davet etmişti. İlkler, güzel, sevgi dolu başlangıçlar her zaman akılda kalır, kızımın da aklında anaokuluna başlangımıcımız böyle sevgi dolu başladı ve daha o ilk gün inanılmaz mutlu olmuş, hem öğretmenini hem de okulunu çok ama çok sevmişti. O ilk günden itibaren İlknur öğretmenimiz, Figen öğretmenimiz, Doğan Bey, Barış Bey ve diğer tüm öğretmenlerimiz kızım için çok büyük emekler sarfetti ve bunun meyvesini hergün katlamalı olarak almaktayız. Birgün bile okula isteksiz gitmiyor, her zaman mutlu, gülerek, koşa koşa gidiyor okuluna. Bu bizi ailece çok ama çok mutlu ediyor. Ders programı, işleniş metotları, düzenli, disiplinli günlük raporlama sistemi, eğitici geziler, motive edici ödüller, uygulamalar ve eğitim programları ile gerçekten kaliteli bir okul Ayyüzlü Anaokulu. Çocuğumdaki gözle görülen olumlu gelişmeleri düzenli bir şekilde takip ediyorum ve bunun sağlanmasında gösterdiğiniz emek, sevgi ve ilgiden ötürü hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Esenlikle kalın.Hepinize başarılar diliyorum...
yakacık,soğanlık,kartalda
Tuğba Ağır
Sebahat özmen28.03.2013
Merhabalar,
Söylenecek çok söz var. Kısa fakat herşeyi anlatan bir cümle yazmak istiyorum.

"Emekleriniz için çoook teşekkürler..."

Sizleri çok seviyoruz.
Uğurmumcu da
Sebahat özmen
SEMRA SELÇUK27.03.2013
Merhaba. öncelikle Ayyüzlü Anaokulu öğretmen, idareci ve diğer personellerine teşekkür etmek istiyorum. öyle bir zamanda yaşıyoruz ki kaybolmak üzere olan manevi değerleri, doğayı, sevgi, saygıyı bizim kadar çocuğuma öğretmekte ve bana da çocuk yıllarımı hatırlattığı için. Çocukluğumda büyüklerimiz toprağı ekerdi bizde yardım ederdik. Sonra büyümesini büyürken nasıl evre geçirdiğini daha sonrada emeğin sonucu ürününü verdiğinde nasıl heyecanlandığımı hatırlıyorum. Şimdi bunu oğlumda görüyorum. Topraklan ürün çıkmaya başladığında ki sevinci görmeye değerdi. Çocukken hayvanlarımız olurdu. Biz onlara büyüklerimizle birlikte bakardık. Huylarını da öğrenmiştik. Kuluçkadaki tavuğun, sonrada yumurtadan civcivin çıkışını seyrederdik. Gün sayardık. Bunları gözlemleyerek büyümüştük. Şimdi oğlum kısmen de olsa bunları yaşabiliyor. Ben Ayyüzlüyü bu yüzden çok sevdim ve takdir ediyorum. Bunları yaşatmaya çabaladığı için, doğayı ve çevreyi korumayı amaç edinip ödüllendirerek aşıladığı için ama hepsinden önemlisi bu ödüllerine maddiyatı katmadığı için. Gerçekten çok teşekkür ediyorum. Bu şansı son senemizde yakalamış olduk , ama İyi ki sizlerle tanışmışız . İyiki sizin gibi eğitimci kurumlar var. Sevgilerimi sunuyorum.
Semra SELÇUK
yakacık soğanlık kartal
Tuğba DİKBAŞ27.03.2013
Sevgili AY YÜZLÜ ANAOKULU;
Figen Hanım, Doğan Bey,Emine Hanım, Çiğdem öğretmen, İlknur öğretmen, Günnur öğretmen diğer öğretmen arkadaşlar ve ay yüzlü anaokulunda ne kadar çalışan var ise hepsine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Oğlumun üzerinde o kadar emeğiniz varki saymakla bitmez iyiki sizleri tanımış ve o sıcacık aile yuvanızın içine girmişiz.İlk okula geldiğimiz günü hatırlıyorumda umut'u okula getiremezken şimdi rahatlıkla mutlu halde okula gidiyoruz. Oğlumun sizler sayesinde dahada olgunlaşdığını hareketlerinden ve konuşmasından çok rahat anlıyorum.Bir anne baba için bu çok önemli.Okul içinde ve dışında yaptığınız etkinlikler, eğitici eğlenceli geziler çocuklarımıza ne kadar değer verdiğinizinde kanıtıdır.
Okulda öğretmen arkadaşlarında emeklerini anlatmadan olmaz. Büyük bir çaba içersinde çocukların her alanda öğrenmelerini sağlayan büyük bir sabırlılıkla sevgi ve şefkat aşılayarak herşeylerini veren öğretmenlerede teşekkür ederim.
İyiki sizlerleyiz ve iyiki sizleri tanımışız.......

Gümüşpınar-Soğanlık-Kartal/İSTANBUL

FULYA KALKAN27.03.2013
Merhabalar,
Yaklaşık 8 aydır biricik kızımız Yağmur okulunuza devam ediyor. bugün sizleri iyiki tanımışız diye düşünüyorum. Anne-baba olarak bizim için en dğerli varlığımız,çocuğumuz.. bu nedenle çocuklarımızın mutluluğu, bizim de mutluluğumuz demek. her şeyden önce kızım Yağmur sizlerle tanıştığı ilk günden itibaren hiç okula isteksiz gelmedi. bu bizim için çok önemliydi. Gösterdiğiniz sıcacık, sınırsız sevgi ve ilgi için sonsuz teşekkürler. Yağmur'da okula başladığından bu yana inanılmaz değişiklikler oldu. Yarattığınız kişisel ve sosyal farkındalık sayesinde, Yağmur artık daha kendine güvenen, ayakları yere sağlam basan, çevresine duyarlı ve saygılı aynı zamanda sevgi dolu ve baştan aşağı donanımlı bir çocuk haline geldi. bu kadar kısa sürede bunu başarmış olmanız, ne kadar profesyonel olduğunuzun da bir göstergesidir diye düşünüyorum.Tüm çabalarınız ve sevgi dolu yaklaşımınız için sonsuz teşekkürler.soğanlıkta,yakacıkta,kartalda
Fulya Kalkan
ESMA DİNÇ27.03.2013
Gerçekten çok sıcak ve sevgi dolusunuz bütün öğretmelerimize özellikle (İlknur ve Hayat öğretmelerimize)ve çalışanlarına sonsuz teşekkürler sizlerle tanıştığımız için mutluyum çocuklarımız sizlere amanet ve siz onlara çok iyi bakıyosunuz Doğan bey ve Figen hanıma da samimiyetle okulu yönettikleri için kısacası herşey için teşekkürler
yakacık,soğanlık kartal
öZGE TÜRKKIYISI26.03.2013
Sevgili AY YÜZLÜ ANAOKULU,

öncelikle bu yazıya başlarken ne kadar duygulandığımı belirtmek istiyorum. Sizleri, benim için karşıma çıkarılmış en büyük şanslardan biri olarak adlandırırsam hiç de abartmış olmam sanırım.
3 sene önceye gidersek eğer, aşırı harketli bir çocuk sahibi olarak, okul ve öğretmen kaygılarımı sanırım her veli tahmin edebiliyordur. Bu kaygılar ile dolu bir şekilde, tesadüfen bir yerde karşılaştığım bir bayanın tavsiyesi üzerine okulunuzu ziyaret ettim. Sizinle ilk tanıştığım gün içimden bir ses işte burası dedi. Efe'yi ilk getirdiğim gün Efe'nin okula hemen alışması hiç de şaşırtıcı değildi. Bir çocuğun ilk ve tek ihtiyacı olan şey "SEVGİ" işte buradaydı. Efe okulunuza girdiği gün sizinde çocuğunuz oldu ve biz 3. yılımızı doldururken keşke bu okulun ilkokuluda olsa ve biz sizden hiç ayrılmasak diyoruz. Efe'nin üzerindeki emeğinizi nasıl öderiz bilmiyorum. Bu sene sizlerden ayrılacağımız için çok üzgünüm ve tek tesellimde eğer 2. bir çocuğum olursa :) hemen size teslim etmek olacak:). Aslında yazacak o kadar çok şey var ki ama ben sizleri anlatacak cümleleri toparlayamıyorum bir türlü. Bizim için ayyüzlü çocuk yuvası aslında "SEVGİ YUVASI". Eğitim ve aktivitelerden neden bahsetmiyorsun diyeceksiniz belki ama benim için en önemli şeyin sevginin verilmesi dünyalara bedel ve çocuk psikolojisinin bu en önemli unsuru sayenizde eksiksiz bir şekilde verildi.
Bu arada sevgi sevgi dedim ama sanırım eğitim ve aktivitelerden bahsetmezsem bu kez de emeğinize ayıp etmiş olacağım. Okulumuz her an yeni aktivitelere açık eğitim konusunda oldukça disiplinli, hijyen ve beslenme konusunda oldukça titiz, eğitim kadrosu konusunda da çok şanslıdır. Yani bir okulda aranabilecek tüm özellikleri nasıl da bir arada toplamışlar derseniz gidip görmenizi tavsiye ederim.
Figen Hanım,Doğan Bey, ve tüm ögretmenlerimiz Emeğinize, sevginize, dostluğunuza, sağlık...
soğanlık-yakacık-kartal/İSTANBUL

özge TÜRKKIYISI
NUR AKARÇAY26.03.2013
Ben ikizlerin annesiyim:)(Berkay & Belinay )Doğan bey ve Figen hanımla tanışana kadar çok tereddüt ediyordum.Ama her ikisininde mütaviziliği,işine sahip çıkması ,birebir öğrencilerin ve öğretmenlerin yanında olması beni cesaretlendirdi.Canınızı herkese emanet edemiyorsunuz güvenmek gerekiyor .Biz çok araştırdık ama çocuklarımızı güvenle bırakabileceğimiz tek yerin Ayyüzlü olduğuna karar verdik .Hiç de pişman olmadık .Laf olsun diye söylemiyorum! Gerçekten beni ve çocuklarımı hiç üzmediler hep desteklediler.İlgi ve Emeği için,çocuklarıma anne şefkati gösterdiği için,okulu sevdirdiği için Çiğdem öğretmen'e minnettarım.Tek tek isim vermeyeceğim Bu vesile ile yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler iyiki varsın Ay yüzlü :)
soğanlık yakacık
Ebru Palabıyık26.03.2013
Sevgili Ay Yüzlü Ekibi,
Kızımız Deniz için biz de her anne-baba gibi herseyin en iyisini istiyoruz. Okul seçimi konusunda da tabi ki araştırma yaptık. Tesadüfen bir tavsiye üzerine öğrendiğimiz okulunuzda ilk andan itibaren bir ev sıcaklığı hissettim. Kızım için doğru bir seçim olacağından büyük ölçüde emindim. Yanılmadığımın farkına varmam uzun sürmedi. Dersler, aktiviteler, oyunlar, yemekler..herşey çok başarılı. Deniz okulda çok mutlu. Okulun ona kattıklarını rahatlıkla görebiliyoruz. 4 yaşında bir çocuk için en önemlisi ise: gözümüz arkada kalmadan, güvende olduğunu bilerek onu size emanet ediyoruz. Sizlere kızımla ilgili güvenim sonsuzdur bunu bilmenizi isterim.
Anaokulu olarak sizi tüm ailelere sonuna kadar tavsiye ederim.
Ailem ve Kelebeklerinizden Deniz adına sizlere teşekkür ediyorum.
Saygılarımla
soğanlık ,kartal
SEVGİ ATEŞGöZ26.03.2013
Sevgili AY YÜZLÜ Anaokulu;
Sizlerle Umut ile birlikte 3.yılımızı geçiriyoruz.Başladığımız günden bugüne kadar sevgi dolu yaklaşımınız hiç değişmedi.Belli ki zaten doğanızda fazla fazla olanı yansıtıyorsunuz.Benim için çok önemli bir detay; siz burayı iş yeriniz olarak görmüyorsunuz sadece.Çünki hepimizin çalışma hayatında inişli çıkışlı dönemleri oluyor. Fakat sizlerde 3 yıldır hiç bir zaman sıkıntılı bir gün bile gözlemlemedim.Bütün herkes bulunduğu ortamdan ve yüklendikleri ciddi sorumluluktan dolayı çok mutlu..Umut'u okula bırakırken İlknur öğretmenimiz ve karşılaştığım diğer öğretmenlirimizin güler yüzü, samimiyeti işe gitmeden önce bana bile moral oluyorken oğlumun bütün günü böyle geçirdiğini bilmek beni çok rahatlatıyor.Bunun yanında yıllardır " her şey çok güzel daha ne olsun ki" diye düşünürken, siz hep kendinizi geliştirdiniz.Ekofen dersi sayesinde Umut bitkileri mevsimlerine göre nasıl yetiştirmek gerektiğine kadar tanımış oldu.İngilizce konusunda 21 yaşındaki abisine hava atıyor. Kardeş okul ile paylaşmanın önemini bilen ve bundan keyif alan bir çocuk oldu.Mavi kapak kampanyası ile yürüyemeyen birine destek olduğunu bilmek onu çok mutlu etti ve şevkle kapak topladı..Zararlı atıkları direk çöpe atmamak geri dönüşüme kazandırmak konusunda siz onu o ise beni bilinçlendirdi.Üstelik sebeblerinide gayet bilinçli ve detaylı anlatarak.Okuldaki tavşanlara, tavuklara ve keçilere bayılıyor.Hayvanat bahçesi ziyaretinizde gördüğü bütün hayvanlardan okulun bahçesinde olmasını istiyor :)Sizlerle gittiği ve okul içerinde izlediği tiyatro oyunlarını bana anlatırken mest oluyorum.Eğitim öğrenim sisteminiz sayesinde öğrenmekten ve bunları paylaşmaktan çok keyif alıyor.Halk ekmek ziyaretinizden sonra ekmeğin evlerimize nasıl ulaştığını binadaki diğer çocuklara öyle güzel anlattı ki..Bana nerdeyse her gün bir resim yapmasına ve o resmin bir hikayesi olmasına çok alıştım.Müzik öğretmeni gibi piyano çalabilmeyi istiyor.Doğan By ile ne zamandır tamir yapmıyorlarmış bundan biraz şikayetçi :) Sonra yemekleriniz; her ay gönderdiğiniz listeyi gözden geçirdiğimde çok mutlu oluyorum. Günlük raporlarında istinasız her gün yemeğinin tamamını bitirmiş olması içimi rahatlatıyor.Psikoloğumuz Barış By'in sık sık katkıda bulunması açıkcası öncelikle benim hayatımı çok kolaylaştırdı.Sizden ilk okul açmanızı rica ediyorum :)) Ama o kadar kazanmadığınızı da biliyorum. Çünkü siz hiç bir çocuğu maddi getiri olarak görmediniz. Onlardan kazandığınızı sizden beklenin üzerinde onlar için harcadınız..Ben olması gerekenin bu olduğunu düşünürken başka uzak semtlerde oturan arkadaşlarım ile onların anaokul izlenimlerini, hatta başka anaokullarda müzik ingilizce gibi branş derlerine giren arkadaşlarımın okul yönetimi ile ilgili izlenimlerini dinledikten sonra şanslı olduğumuzu düşünmeye başladım.Okul yönetiminin bakış açısı her anlamda başta öğretmen ve diğer personel kadrosunu oluştururken çok çok önemli.Bu anlamda Başta okul yönetimi olmak üzere bize kazandırdıkları tüm öğretmenlerimize, Psikoloğumuza ve diğer personele çok çok teşekkür ediyorum.İyi ki varsınız.
uğurmumcu,soğanlık,kartal
ilknur DEMİR25.03.2013
Sevgili AY YÜZLÜ Anaokulu;
Figen Hanım,Doğan Bey,Barış Bey,Çiğdem öğretmen(kızımın sevgili öğretmeni),Emine öğretmen,Hayat öğretmen,Günnur öğretmen,şenay Hanım,Hülya Hanım sizleri tanıdığım için çok mutluyum.Emeğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum.kızımın ilk öğretmeni ilk öğrenim göreceği okul çok önemliydi.Fiziksel ve ruhsal gelişimine katkılar sağladınız.Bu durum hemen okula başladığımız ilk haftalarda meyvesini verdi.Çiğdem öğretmenimize çabalarından dolayı sonsuz minnettarım.Bu geçen zaman aralığında kızımdan okula gitmek istemiyorum sözünü hiç duymadım.Bütün anneler gibi benim içinde önemli bir ayrıntı.Aklımda gönlümde çok rahat.Kızımın okul öncesi yıllarda aldığı eğitimin ve kazandığı deneyimlerin;ileriki yaşlardaki öğrenme yeteneği ve akademik başarısıyla ilişkili olduğu bir gerçektir.Bu bağlamda AY YÜZLÜ ANAOKULUNUN kartalda başarılı bir okul olduğunu biliyorum.okul içerisinde yapılan etkinlikler ve okul dışı aktivitelere katılmasına duyduğum sevincin yanısıra herkese sonsuz güven duyuyorum.Biliyorum ki;kızım sevgi dolu güven dolu sıcacık aile ortamında.sizleri tanıdığım içim çok mutluyum iyiki varsınız...yakacık-uğurmumcu-kartal/İSTANBUL

İlknur DEMİR
özge obuş25.03.2013
MERHABA YAKACIK AY YÜZLÜ ANAOKULU; öncelikle kaliteli bir eğitim , şefkat dolu eller ve sevgi dolu yüreklerini bizlere açarak hizmet veren Ay yüzlü Anaokuluna sonsuz teşekkürlerimizi iletmek istiyoruz. Başta Figen Hanım , Doğan Bey , Emine Hanım ve Sevgili öğretmenimiz Günnur Hanıma adını sayamadığımız tüm öğretmenlerimize ve personelinize sonsuz teşekkürler. Kızımız Aysima'yı kimselere emanet edemez iken ; şimdi emin ellerde olduğunu bilmek bizlere mutluluk vermektedir. Bizim kızımız ve diğer öğrencileri de kendi çocuklarınız gibi sahiplenmeniz , gelişme çağındaki çocuklarımızın gelişim sürecine göre yerinde ve zamanında müdahalelerde bulunmanız ve eğitim kalitenizi günden güne arttırmanız bizleri çok muylu etmiş ve etmeye devam etmektedir. Çünkü ; çocuklarımıza vermiş olduğunuz sosyal aktiviteler ileriki zamanlarda kendine özgüveni olan bir neslin yetişmesinde büyük önem arz etmektedir . Siz değerli yönetici ve eğitimcilerin büyük emek vererek anaokulundan beklenenin üzerinde eğitim ve öğretim politikalarınızın meyvelerini biz kendi kızımızda hissetmekten mutluluk duymaktayız. Çocuğumuzun eğitim ve öğretim hayatına 'AYYÜZLÜ ANAOKULU ' ile başlaması bizler açısından büyük bir mutluluktur. Başarılarınızın devamını dileri.yakacık-soğanlık-kartal/ İSTANBUL
öZGE - FATİH OBUŞ

şefik bat06.03.2013
Okulunuz muhteşem.Herkes iyi ve güleryüzlü. Yağmur size emanet, oda sizi seviyor. gümüşpınar-soğanlık-KARTAL
Ebru GÜLFIRAT05.02.2013
Sevgili AYYÜZLÜ Ailesi; Figen Hanım, Doğan Bey, Çiğdem Hanım, Emine Hanım, Barış Bey ve adını yazamadığım tüm öretmenler ve okul çalışanları... Hepinize ayrı ayrı defalarca teşekkür ediyorum. Yaklaşık 7 aydır sizler ile birlikteyiz. Çok ciddi araştırmalar sonucunda ulaştığım okulunuzun, kızım Ela Su için ne kadar doğru bir yer olduğunu anlamamız çok uzun sürmedi. Her anne-baba gibi bizimde en hasas konumuzdu kızımızı nasıl bir ailenin kollarına emanet edeceğimiz. O kadar sevgi ve şefkat dolu açtınız ki kollarınızı,daha ilk günden itibaren "evet kızımız doğru yerde" dedik. Ela Su'nun yaklaşık 2 yıldır çözemediğimiz yemek ve büyük tuvalet alışkanlıkları sizlerin sevgi,ilgi ve alakanız ile sadece 1,5 ay gibi kısa bir sürede tamamen yoluna girdi. Bu noktada Figen Hanım,Çiğdem Hanım ve Barış Bey'in özverisine sonsuz teşekkür ediyorum. Kızım her sabah o kadar mutlu evden ayrılıp okula gidiyor ki; bu herşeyin cevabını fazlası ile veriyor bize zaten. Çiğdem Hanım'a,Figen Hanım'a,Doğan Bey'e gerektğinde Barış Bey'e her ihtiyaç duyduğumda ulaşabilmek,çocuğu anaokulunda olan bir anne için çok büyük bir lüks:) Eğitim konusunda ki başarınızda ortada olan bir gerçek. Kızımın resim yapmadan-sayı saymaya;İngilizce'yi çok kısa sürede gözle görülür şekilde öğrenmesinden-birçok bitkiyi hayvanı tanımasına kadar yazamadığım bir çok konuda olumlu gelişim göstermesi sizlerin eseri. Bu noktada YAKACIK TAKİ AYYÜZLÜ Ailesi'nin her bir çalışanına,eğitmenine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bir çocuk için en önemli dönem olan bu gelişim sürecinde sizler ile birlikte olmaktan son derece mutluyuz. Kızımıza kazandırdığınız ve kazandıracak olduğunuz tüm öğrenimler için tekrar teşekkür eder, uzun bir dönem sizler ile birlikte olmak temennisi ile hepinize saygı ve sevgilerimi sunarım. Emeğinize, yüreğinize,sevginize sağlık....soğanlık - yakacık -Kartal / İSTANBUL
Ebru TÜRKMEN GÜLFIRAT
İLKNUR GöKGöZ08.01.2013
Merhabalar,
Ben defne'nin annesiyim.Defne bu sene başladı ve başlamadan önce çok tereddütlerim ve korkularım vardı. öncelikle öğretmenin anneden sonra en önemli karakter olduğunu ve bir çocuğun yaşamındaki başarısına ve duruşuna çok büyük etkisinin olduğunu düşünüyorum. Ve öğretmenimiz İLKNUR HANIM'LA eğitim hayatımıza başlamamıza çok mutluyum ve tabiki Defnem'de. Sabahları kapıyı açtığın da gözleriyle beraber gülen yüzü beni çok mutlu ediyor ve sabırla beni dinleyip kızama kendi evladı gibi ilgi göstermesi beni korkularımdan ve endişelerimden kurtarıyor. İLKNUR HANIMI tanıdığımız için çok mutlu ve kendimizi şanslı addetiyorum.Hijyen ve emniyet'e de dikkat edilmesi bana ayrı bir huzur veriyor.

Figen Hanım, Doğan Bey, Günnur Hanım adını yazamadığım öğretmenlerim ve çalışanları tanıdığım en mükemmel insanlar... Hepsi için tek tek çok şeyler yazmak isterim ama çok yer kaplamak istemem.
Defne'min her sabah sevinçle okula gitmesi bence herşeyi anlatıyor.
Hepinize sonsuz teşekkür ediyoruz...

İLKNUR GöKGöZ
Ezel Şahin23.10.2012
Sevgili Ay yüzlü Anaokulu ailesinin kurban bayramını ve 29 Ekim Cumhuriyet bayramını gönülden kutluyorum.
Mayıs 2012'den bu yana kızım İrem okulunuza gidiyor. Her zaman teşekkürlerimi iletmek için fırsat bulmaya çalışıyorum. Bu sayfadan da sizlere ulaşma fırsatını değerlendirmek istedim. Kızımın gerek fiziksel gelişiminde gerek ruhsal gelişiminde son derece katkı sağlayan ortamınız için sonsuz teşekkür ederim. Aile sıcaklığını o kadar iyi yansıtıyorsunuz ki kızımı size emanet etmekte biran bile tereddüt etmiyorum. Her sabah sizlerle güne merhaba demek çok keyifli. Kızımın okula gitmek için her sabah yatağından fırlayıp kalkması ve okula gitme sevinci zaten ne kadar mutlu bir ortamda olduğunun göstergesidir. Figen Hanım, Emine Hanım, Hayat hanım, Doğan Bey, Barış Bey ve kızıma sevgi ve sıcaklığı veren diğer öğretmenlerimize çok teşekkür ederim.

Aile sıcaklığı yanında gayet düzenli bir sisteminiz var, şeffaflık var, en önemlisi iletişim var. Yaptığınız her organizasyon ( sene sonu gösterisi, mezuniyet töreni, veliler için yemek organizasyonu gibi) son derece başarılıydı. özellikle yemek organizasyonunda kızımın yerinde olmak istedim doğrusu, yemekler o kadar lezzetliydi ki hergün kızımın o yemeklerden yediğini düşünmek çok güzel:)
Ayrıca sağlık ve düzen anlamında özen gösterdiğinizi görüyorum. Teşekkür ederim.
Hep böyle kalın...
1
2
3
4

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi/Veli Defterine Sizde Kayıt olun

*Okulumuz hakkındaki görüş ve önerilerinizi aşağıdaki formu doldurarak burada yayınlayabilirsiniz. ADINIZ VE SOYADINIZ *
 YAZINIZ *
 E-MAIL ADRESİNİZ
NOT:* ile belirtili alanlar doldurulması zorunludur.
Web Tasarım Seo & Yakacık Anaokulu